Bayern Monachium i Tottenham stoczą bój o bramkarza?!

Bayern Monachium i Tottenham stoczą bój o bramkarza?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: talkSport

Bayern Monachium i Tottenham przejawiają zainteresowanie osobą Alexandra Nübela.

23-latek przebojem wdarł się do pierwszego składu Schalke w zeszłym sezonie. Na początku bieżących rozgrywek został natomiast mianowany kapitanem pierwszego zespołu, co tylko go uskrzydliło.

W dotychczas rozegranych meczach golkiper spisywał się z bardzo dobrej strony. W czterech z nich udało mu się zachować czyste konto. Świetna postawa spowodowała, że przykuł on uwagę wyżej notowanych ekip. Chcą go bowiem Bayern Monachium oraz Tottenham.

Jeśli chodzi o mistrza Niemiec, tam Nübel miałby na razie pełnić funkcję zmiennika dla doświadczonego Manuela Neuera. Ponadto mógłby się od niego wiele nauczyć i w momencie, kiedy 33-latek zakończy karierę, on prawdopodobnie wskoczyłby wtedy do bramki „Bawarczyków”.

Podobnie sprawy mają się także w przypadku Tottenhamu. Tam z kolei dostępu do bramki zwykle chroni równie doświadczony Hugo Lloris. Francuz zmaga się obecnie z kontuzją, dlatego władze szukają jego zastępcy. 

Nie wiadomo, ku jakiej opcji skłania się sam zainteresowany.

Nübel rozegrał w tym sezonie łącznie 14 meczów. W czterech z nich udało mu się zachować czyste konto. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy