Bayern Monachium znalazł następcę Neuera?! Będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu!

Bayern Monachium znalazł następcę Neuera?! Będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Alexander Nübel może przed startem kolejnego sezonu zasilić szeregi Bayernu Monachium - informuje „Bild”.

Wspomniane źródło przekonuje, że 23-letni zawodnik nie osiągnął zadowalającego porozumienia z przedstawicielami Schalke 04 Gelsenkirchen w kwestii przedłużenia wygasającego wraz z końcem czerwca kontraktu.

Z tego faktu chce skorzystać Bayern Monachium, który zamierza pozyskać byłego młodzieżowego reprezentanta Niemiec na zasadzie wolnego transferu i w niedalekim czasie uczynić z niego pełnoprawnego następcę Manuela Neuera.

Alexander Nübel zbiera bardzo dobre recenzje za swoje występy w barwach „Die Königsblauen”, do których trafił w sierpniu 2015 roku z Paderbornu za nieco ponad pół miliona euro. Utalentowany bramkarz poczynił od tego czasu olbrzymie postępy i należy obecnie do jednych z najlepszych golkiperów w całej Bundeslidze.

23-latek może się obecnie pochwalić 32 występami w szeregach Schalke 04, w których zanotował dwanaście czystych kont.

Warto również wspomnieć, że w przeszłości Manuel Neuer także trafił do Bayernu Monachium z ekipy z Gelsenkirchen. Przedstawiciele „Bawarczyków” sięgnęli po mającego wówczas 23-lata piłkarza w 2011 roku i zapłacili za niego 30 milionów euro, co uczyniło go wtedy drugim najdroższym golkiperem w historii futbolu po Gianluigim Buffonie.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy