Borussia Dortmund nieugięta w sprawie Jude'a Bellinghama

Borussia Dortmund nieugięta w sprawie Jude'a Bellinghama fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kicker

Borussia Dortmund nie zamierza schodzić specjalnie z wyceny Jude'a Bellinghama - informuje „Kicker”.

W ostatnim czasie pojawiło się w mediach wiele doniesień na temat nadchodzącego momentu ogłoszenia transferu reprezentanta Anglii do Realu Madryt.

On sam osiągnął już z tym zespołem zasadnicze porozumienie odnośnie warunków indywidualnego kontraktu. Z kolei ten miał po zakończeniu sezonu wystosować ekipie z Signal Iduna Park propozycję rzędu 100 milionów euro sumy podstawowej i bonusami sięgającymi 25 milionów euro.

Na razie „Królewscy” nie przedstawili BVB żadnej oferty, ale dziennikarze „Kickera” uważają, że ta powyższa nie spotkałaby się z aprobatą władz niemieckiej drużyny.

Wspomniane źródło przekonuje, że liczy ona na zainkasowanie przynajmniej 120 milionów euro kwoty bazowej z tytułu sprzedaży Jude'a Bellinghama plus bonusy.

Real Madryt może mieć trudności ze spełnieniem tych oczekiwań, ponieważ został niespodziewanie zmuszony do znalezienia nowego wartościowego atakującego w obliczu opuszczenia zespołu przez Karima Benzemę.

Wspomniane źródło podkreśla, że mimo to utytułowany klub pozostaje faworytem w walce o blisko 20-letniego zawodnika i powinien wypracować zadowalający konsensus z BVB w najbliższym czasie.

Reprezentant Anglii zakończył ostatni sezon na czternastu strzelonych golach i siedmiu zanotowanych asystach w 42 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji Manchester City bierze młokosa. Już po testach medycznych Manchester City bierze młokosa. Już po testach medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy