Chelsea bez nerwowych ruchów, ale przygotowana. Czterech trenerów na krótkiej liście „The Blues”

Chelsea bez nerwowych ruchów, ale przygotowana. Czterech trenerów na krótkiej liście „The Blues”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent

Władze Chelsea zamierzają dać Frankowi Lampardowi więcej czasu, ale jednocześnie przygotowali oni krótką listę potencjalnych następców Anglika - pisze „The Independent”.

W niedzielę Chelsea przegrała z Manchesterem City 1:3. Już po tym meczu dziennikarze The Athletic podali, że władze „The Blues” biorą pod uwagę rozstanie z menedżerem. W ostatnich siedmiu spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki, londyńczycy odnieśli tylko jedno zwycięstwo.

Chelsea nie zamierza podejmować pochopnych decyzji, ale woli zabezpieczyć się na wypadek kolejnych wpadek i ogólnej słabej postawy zespołu w drugiej części rozgrywek. Na krótkiej liście potencjalnych następców Lamparda mieli znaleźć się Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri, Brendan Rodgers i Ralph Hasenhüttl.

Pierwszy z nich niedawno odszedł z Paris Saint-Germain i jest zainteresowany podjęciem pracy w Premier League. Allegri, wcześniej opiekun Juventusu, jest wolny od półtora roku. Rodgers oraz Hasenhüttl prowadzą aktualnie Leicester City i Southampton. Wydaje się, że to raczej opcje w przypadku zmiany menedżera już po zakończeniu sezonu.

„The Independent” dodaje, że działacze Chelsea martwią się nie tylko samymi wynikami, ale również niezadowalającą grą niektórych nowych nabytków. Lampard ma problemy z wykorzystaniem pełni potencjału części z nich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy