Chelsea się nie pieści. Oferuje 120 milionów euro za piłkarza

Chelsea się nie pieści. Oferuje 120 milionów euro za piłkarza fot. Alex Yeung / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: César Luis Merlo [Twitter]

Chelsea jest gotowa zapłacić Benfice 120 milionów euro za Enzo Fernándeza - informuje César Luis Merlo.

O powrocie do rozmów pomiędzy Chelsea a Benficą w sprawie Enzo Fernándeza informował już Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz dał do zrozumienia, że londyńczykom bardzo zależy na pozyskaniu argentyńskiego pomocnika i dopięciu hitowej transakcji zimą mimo stanowczego podejścia do sprawy ze strony władz lizbońskiego klubu. Te są zdania, że rozstaną się z piłkarzem dopiero w momencie aktywowania klauzuli wykupu opiewającej na 120 milionów euro.

120 milionów - właśnie na tyle opiewa najnowsza oferta przedstawiona przez Chelsea - podaje César Luis Merlo. Londyńczycy nie chcą aktywować klauzuli, tylko dogadać się z Benficą na swoich warunkach. Wymieniona kwota miałaby zostać zapłacona w sześciu ratach - pierwsza od razu. Porozumienie nie zawierałoby żadnych bonusów.

Teraz wszystko zależy od prezydenta portugalskiego klubu Rui Costy.

Ben Jacobs pisał wcześniej, że chociaż Fernández nie zabrał głosu na ten temat, to chciałby przenieść się do Chelsea. Ustalenie warunków indywidualnych z 22-latkiem nie będzie stanowiło problemu.

Bardzo aktywni na rynku transferowym „The Blues” w styczniu wydali już ponad 200 milionów euro na nowych piłkarzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy