Chelsea zdecydowała w sprawie przyszłości Denisa Zakarii

Chelsea zdecydowała w sprawie przyszłości Denisa Zakarii fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Chelsea nie zatrzyma po zakończeniu sezonu Denisa Zakarii. Klub już zdecydował, że latem odeśle Szwajcara do Juventusu - podaje Florian Plettenberg.

Początkowo zawodnik oglądał jedynie grę swoich kolegów z ławki rezerwowych, ale gdy już otrzymał szansę, to zaimponował Grahamowi Potterowi na tyle, że wskoczył do podstawowego składu.

Uraz uda sprawił, że defensywny pomocnik musiał zapomnieć o występach. W międzyczasie sprowadzony na Stamford Bridge został Enzo Fernández. Gdy Denis Zakaria wrócił do pełni sił, wiadomo było, że to Argentyńczyk będzie pierwszym wyborem menedżera.

Jaka w tej sytuacji może czekać przyszłość gracza jedynie wypożyczonego ze „Starej Damy”?

Florian Plettenberg informuje, że choć klub pierwotnie brał pod uwagę skorzystanie z opcji wykupu, to zrezygnował z tego pomysłu. W efekcie reprezentant Szwajcarii latem wróci do Włoch.

Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że w turyńskiej ekipie na 26-latka także nie liczą, więc pewnie czeka go następna zmiana pracodawcy, niewykluczone, że tym razem w ramach transferu definitywnego.

Zakaria trykot „The Blues” przywdziewał 10 razy.

Tymczasem Chelsea poszukuje nowej szóstki. Tu głównym kandydatem jest piłkarz West Hamu United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy