Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?!

Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

„The Telegraph” donosi, że Chelsea przygotowuje się do złożenia wielomilionowej propozycji za Kaia Havertza.

Chociaż londyńczycy pozyskali już Hakima Ziyecha oraz Timo Wernera, wciąż nie mają dość. Ich aktualnym priorytetem jest wzmocnienie jeszcze trzech pozycji: atakującego, bramkarza oraz lewego obrońcy. W tym pierwszym przypadku listę życzeń otwiera Kai Havertz.

Chętnych na 21-latka nie brakuje. Są to Bayern Monachium czy Real Madryt, lecz władze Chelsea nie tracą wiary w wygranie walki o jego usługi. W tym celu mają przygotowywać ofertę, która powinna wpłynąć do siedziby Bayeru Leverkusen tuż po finale Pucharu Niemiec, a więc czwartego lipca.

„Aptekarze” bardzo chcieliby zatrzymać ofensywnego pomocnika, który grywa także na prawym skrzydle i środku ataku, ale wraz z brakiem przepustki do Ligi Mistrzów ich szanse na to zmalały niemal do zera. Trudno też przypuszczać, aby ktoś spełnił żądania Niemców i zapłacił 100 milionów euro. Mimo wszystko powinniśmy spodziewać się wielomilionowej transakcji.

Dziennikarze z Wysp Brytyjskich podają również, że Frank Lampard będzie dążył do pozyskania następcy Kepy Arrizabalagi. Również w tym przypadku ciężko o sprzedaż po zadowalającej kwocie, dlatego klub z pewnością postawi na wypożyczenie. Niemniej w grę powinno wchodzić opłacenie części z tygodniówki rzędu 150 tysięcy funtów, a wówczas faworytem do wygrania walki o angaż Hiszpana może być Valencia.

Havertz jak dotąd rozegrał 42 spotkania, w których zanotował 16 trafień i 9 asyst. Liczby najdroższego golkipera świata to 36 występów oraz osiem czystych kont.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy