Coutinho o odejściu z Liverpoolu: Nie żałuję tego

Coutinho o odejściu z Liverpoolu: Nie żałuję tego fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Philippe Coutinho udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat opuszczenia przez niego Anfield.

Odkąd w styczniu 2018 roku Philippe Coutinho rozstał się z Liverpoolem i trafił do Barcelony, jego kariera przypominała raczej równie pochyłą. Nie inaczej jest również, teraz kiedy odbywa swoje wypożyczenie do Bayernu Monachium.

Pomimo dobrej postawy na boiskach Bundesligi wydaje się, że obecni mistrzowie Niemiec nie wykupią go z katalońskiego klubu.

Brazylijczyk przy okazji wywiadu został zapytany o odejście z Liverpoolu.

- Nie oglądam się za siebie. Obrałem sobie swoją ścieżkę i zamierzam się jej trzymać. Skupiam się na realizacji moich marzeń. Jestem szczęśliwy, z tego, co postanowiłem i nie żałuję odejścia. Jednocześnie nie mogę doczekać się przyszłości.

Ofensywny pomocnik został także zapytany o obecną dyspozycję jego byłej drużyny.

- Bardzo mnie to cieszy, ponieważ mam tam wielu przyjaciół, więc nie może być inaczej. Postawa Liverpoolu w ogóle mnie nie dziwi. Już w zeszłym roku pokazali, że będą trudni do pokonania. Teraz tylko to potwierdzają. Mają fantastyczny zespół oraz świetnego trenera. To klucz do sukcesu — spuentował.

Coutinho rozegrał w tym sezonie na niemieckich boiskach 27 meczów. Strzelił w nich siedem goli. Do swojego dorobku dorzucił także osiem asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy