Cristiano Ronaldo niezadowolony: Moje oczekiwania były trochę inne

Cristiano Ronaldo niezadowolony: Moje oczekiwania były trochę inne fot. Al Nassr FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Cristiano Ronaldo był ostatnio łączony z opuszczeniem Al Nassr. W obliczu pojawiających się plotek Portugalczyk postanowił skomentować sprawę. Odniósł się też do braku trofeum w barwach Al Nassr.

Cristiano Ronaldo w listopadzie rozwiązał kontrakt z Manchesterem United, a wpływ na to miał jego konflikt z trenerem Erikiem ten Hagiem. Od tamtej pory rozglądał się za nowym zespołem, a zainteresowanie nim przejawiały różne zespoły ze Starego Kontynentu.

Żadna z propozycji nie była jednak na tyle satysfakcjonująca, by się nad nią pochylić.

Portugalczyk doszedł zatem do wniosku, że poszuka dla siebie nowych wyzwań i przez to wybrał propozycję Al Nassr.

Trafił do tej ekipy w ramach wolnego transferu i patrząc na statystyki, nie miał większego problemu z aklimatyzacją. Zanotował łącznie 19 spotkań, a jego dorobek to 14 bramek oraz dwie asysty.

Choć kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2025 roku, to pojawiły się informacje na temat jego potencjalnego powrotu do Europy. Zainteresowanie miała przejawiać między innymi rewelacja Premier League, Newcastle United.

38-latek postanowił odnieść się do sprawy.

- Czasami wymaga to czasu, ale jeśli wierzysz i wierzysz w swój cel, myślę, że wszystko jest możliwe - zareagował.

Wypowiedział się też na temat pierwszego sezonu w Arabii Saudyjskiej.

- Moje oczekiwania były trochę inne, bo miałem nadzieję, że wygram w tym sezonie jakieś trofeum. Nie zawsze jest jednak tak, jakbyśmy tego chcieli - stwierdził.

- Czasami potrzebujemy pasji, konsekwencji, wytrwałości i determinacji, aby osiągnąć to, co najlepsze. Nadal wierzę, że w kolejnym sezonie się poprawimy. W ostatnich pięciu czy sześciu miesiącach widać duży progres - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy