Cristiano Ronaldo porozumiał się z nowym klubem?! Sensacyjne wieści mediów

Cristiano Ronaldo porozumiał się z nowym klubem?! Sensacyjne wieści mediów fot. Marcio Machado/ Just Pictures/Sipa USA/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Ajansspor.com

Cristiano Ronaldo znalazł się na celowniku Fenerbahçe, które pragnie przeprowadzić „transferową bombę stulecia”. Co ciekawe, Portugalczyk ponoć zgodził się na taki ruch – twierdzi Ajansspor. Dystans zalecany.

37-letni napastnik wzbudza ostatnio skrajne emocje. Niekwestionowana legenda piłki nożnej za wszelką cenę starała się opuścić Manchester United, nie gwarantujący mu występów w Lidze Mistrzów.

Agent piłkarza, Jorge Mendes, działał więc prężnie, rozsyłając kandydaturę pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłku do wielu klubów, w tym Bayernu Monachium, Borussii Dortmund, Chelsea czy Atlético Madryt. Żadna z wymienionych ekip nie kwapiła się do podjęcia tematu, zostawiając Ronaldo w trudnym położeniu.

Ten w związku z tym zadecydował, iż pozostanie w Manchesterze, ucinając większość plotek. Do tej pory było więc w tej sprawie stosunkowo spokojnie.

Spokój ten zaburzyła bomba, płynącą wprost z tureckich mediów. Ajansspor.com bez ogródek informuje o zainteresowaniu osobą Ronaldo ze strony Fenerbahçe. Ba, niezwykle poczytny nad Bosforem portal twierdzi, że osiągnięto nawet porozumienie.

Oczywiście, do tej jakże wybuchowej informacji należy podejść z odpowiednim dystansem, gdyż tamtejsze media od lat rządzą się swoimi prawami.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Kadrowicz opuścił zgrupowanie [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Kadrowicz opuścił zgrupowanie [OFICJALNIE] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy