Czesław Michniewicz o nowym pomocniku Legii Warszawa: Nie widziałem go na oczy

Czesław Michniewicz o nowym pomocniku Legii Warszawa: Nie widziałem go na oczy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Canal+Sport | Legia.net

Trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz po meczu z Wisłą Kraków zabrał głos na temat gry swoich podopiecznych.

W niedzielne popołudnie doszło do niezwykle ciekawej potyczki w ramach szóstej kolejki Ekstraklasy. Opromieniona awansem do Ligi Europy Legia Warszawa mierzyła się z Wisłą Kraków.

Spotkanie od początku układało się jednak pod dyktando ekipy spod Wawelu, która sprawiała wrażenie zespołu bardziej wypoczętego i żywszego.

Od samego początku podopieczni Adriána Guľi nękali atakowali bramkę Artura Boruca. Swego dopięli w 29. minucie, kiedy to dogranie Yawa Yeboaha na bramkę zamienił Felicio Brown Forbes.

Jak się później okazało, było to jedyne trafienie w całym meczu, który zakończył się rezultatem 1-0.

Zaraz po spotkaniu w Lidze+Extra udział wziął trener mistrzów Polski Czesław Michniewicz. Szkoleniowiec komplementował wspomnianego Yeboaha.

- Yeboah to wyróżniający się piłkarz w całej Ekstraklasie. Taki typ zawodnika, który gra świetnie jeden na jeden, utrzymuje piłkę, przydałby się naszej drużynie - stwierdził.

Został też zapytany o pozyskanego niedawno Jurgena Çelhakę.

- Nie widziałem go na oczy i przez najbliższe dwa tygodnie też nie zobaczę. Podpisał kontrakt, przeszedł badania i jest na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Albanii. Przyjedzie po obozie, prawdopodobnie w czwartek, 9 września, a dzień później ruszamy do Wrocławia na mecz ze Śląskiem. Na pewno będzie potrzebował czasu. Nie miałem go w treningu, także nie chcę go oceniać - skwitował.

Kolejny mecz mistrzowie Polski rozegrają 11 września. Wtedy to udadzą się do Wrocławia na potyczkę ze Śląskiem Wrocław.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy