David Silva z zawrotną ofertą

David Silva z zawrotną ofertą fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo.com

David Silva otrzymał lukratywną propozycję ze strony jednego z zespołów z Arabii Saudyjskiej. Doświadczony zawodnik miałby do niego dołączyć latem po wygaśnięciu umowy z Realem Sociedad - poinformował Álvaro de Grado z Relevo.com.

Ofensywny pomocnik zakończył w połowie 2020 roku wieloletni i zarazem udany pobyt w Manchesterze City na rzecz zaliczenia powrotu do rodzimej Hiszpanii, gdzie związał się z Realem Sociedad.

Doświadczony zawodnik nie potrzebował następnie zbyt wiele czasu, by stać się wyróżniającym graczem w szeregach ekipy z Kraju Basków, pomimo zaawansowanego wieku, jak na piłkarza.

I teraz po świętowaniu już 37. urodzin może zaliczyć jeszcze jeden transfer w karierze, gdyż otrzymał zawrotną ofertę ze strony jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej, o czym poinformował Álvaro de Grado z Relevo.com.

Nazwa drużyny nie została na razie ujawniona, ale sam David Silva nie będzie się śpieszył z zaakceptowaniem lub odrzuceniem propozycji, ponieważ zadomowił się wraz z rodziną w San Sebastián i z chęcią przedłużyłby wygasający kontrakt.

Na razie były reprezentant Hiszpanii nie otrzymał żadnej oferty ze strony Realu Sociedad, co mimo wszystko nie budzi w nim dużego niepokoju na temat najbliższej przyszłości.

Ten okres zawieszenia może spróbować wykorzystać Garry Cook do przekonania ofensywnego pomocnika do letniej przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej.

Obecnie pełni on funkcję prezesa i dyrektora generalnego Saudi Pro League, a w przeszłości w latach 2008-2011 był dyrektorem wykonawczym Manchesteru City. Odpowiadał więc za sprowadzenie Davida Silvy na Etihad Stadium z Valencii po mundialu w 2010 roku.

37-letni zawodnik wystąpił w 20 spotkaniach w tym sezonie, notując w nich dwa trafienia i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy