Dejan Iliev praktycznie w Arsenalu

Dejan Iliev praktycznie w Arsenalu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Macedonian Football

Jak dziwne może się to wydawać, Dejan Iliev przeszedł z macedońskiego trzecioligowca Belasica to angielskiego giganta, Arsenalu.

Dejan jest młodym, utalentowanym bramkarzem, który był łączony z wieloma zagranicznymi klubami, jednak w końcu dołączył to Arsenalu. Iliev odbył kilka treningów z „Kanonierami” i pokazał, że jest wystarczająco dobry, by zaoferować mu kontrakt.

Iliev, mimo, że jest dopiero 17-latkiem, był blisko podpisania dużej umowy już zeszłego lata. Młody bramkarz, jak twierdził jego agent,  był łączony z Chievo Verona, ale negocjacje upadły i bramkarz pozostał w Belasice.

Iliev nie wystąpił jeszcze ani razu w reprezentacji Macedonii do lat 21, jednak jego ewentualne powołanie nie będzie zaskoczeniem. Bramkarz był jednak członkiem kadr U17 i U19.

Wydaje się, że Iliev będzie z początku występował w akademii klubu z Ashburton Grove, jednak trener pierwszej drużyny, Arsene Wenger znany jest z dawania szans młodym piłkarzom.

Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne potwierdzenie transferu przez stronę internetową londyńskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy