Dele Alli odnalazł się w Londynie

Dele Alli odnalazł się w Londynie fot. ANP/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dele Alli [Instagram]

Dele Alli wyraził zdziwienie stanowiskiem przedstawionym przez trenera Şenola Güneşa i zapewnił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że lada chwila pojawi się zgodnie z planem na treningach Beşiktaşu.

Szkoleniowiec tureckiego zespołu nie jest zachwycony formą prezentowaną przez wielokrotnego reprezentanta Anglii.

Z tego powodu przestał nie tylko na niego stawiać, ale także umieszczać go w kadrze meczowej ekipy ze Stambułu.

W tej sytuacji nic nie wskazuje na to, żeby Beşiktaş skorzystał z opcji definitywnego wykupu ofensywnego pomocnika z Evertonu po zakończeniu obecnego sezonu.

Sam Dele Alli nie zamierza również walczyć o zmianę tego stanu rzeczy, o czym mogły świadczyć słowa wypowiedziane przez trenera Şenola Güneşa o zniknięciu blisko 27-letniego zawodnika, z którym nikt z klubu nie może nawiązać kontaktu.

Zachowanie angielskiego piłkarza spotkało się momentalnie z falą krytyki ze strony fanów oraz wysłaniem mu masy wiadomości od różnych osób, czy wszystko jest z nim w porządku.

Ofensywny pomocnik zareagował na nie, wyrażając zdziwienie stanowiskiem szkoleniowca tureckiego zespołu oraz zapewniając, że jego dotychczasowa nieobecność została omówiona z władzami Beşiktaşu.

„Hej, chłopaki, właśnie otrzymałem mnóstwo wiadomości, więc chciałem coś wyjaśnić. Klub dał mi dzisiaj pozwolenie na wizytę u lekarza. Jutro wracam do normalnych treningów” - napisał na Instagramie Alli, który przebywa właśnie w Londynie.

Można założyć, że w ekipie ze Stambułu zawiodła komunikacja na najwyższych szczeblach lub zespół podjął nieudolną próbę wymuszenia skrócenia wypożyczenia zawodnika, niewywiązującego się z powierzonych mu obowiązków.

Anglik strzelił trzy gole w tym sezonie w piętnastu meczach. Do tego zdążył jeszcze zanotować dwa występy w Evertonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy