Deportivo Alavés - FC Barcelona: 300 złotych bonusu za wytypowanie wygranego

2024-10-06 12:03:26; Aktualizacja: 2 godziny temu
Deportivo Alavés - FC Barcelona: 300 złotych bonusu za wytypowanie wygranego Fot. Bagu Blanco/pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Redakcja Źródło: STS

Deportivo Alavés to następny przeciwnik FC Barcelony w LaLidze. Katalończycy starają się odpowiedzieć na zwycięstwo Realu Madryt z Villarrealem. Z tej okazji STS przygotował promocję dla nowych użytkowników.

Deportivo Alavés - FC Barcelona: Jak odebrać bonus 300 złotych od STS?

1. Załóż TUTAJ konto w STS. Zarejestruj się, wpisując w odpowiednie pole STS kod promocyjny TRANSFERY i zaznacz zgody marketingowe przed rozpoczęciem meczu Deportivo Alavés - FC Barcelona.
  2. Wpłać co najmniej 50 złotych i postaw pierwszy zakład za minimum 2 złote - na twoim kuponie musi być zakład na zwycięstwo Deportivo Alavés lub FC Barcelony.
  3. Odbierz bonus 300 złotych, jeśli wytypujesz wygranego.

Tutaj możesz wziąć udział w promocji STS!

Musisz pamiętać o tym, aby obrócić otrzymany bonus STS dwukrotnie po kursie minimalnym 1.91, żeby trafił na konto główne.

Deportivo Alavés - FC Barcelona

Kurs na zwycięstwo Alavés - 5,50,
kurs na zwycięstwo FC Barcelony - 1,65.

Kurs w promocji dla nowych użytkowników - 150,00 (stawka - 2 złote).

FC Barcelona w poprzedniej kolejce wykorzystała już swój margines błędu, sensacyjnie przegrywając z Osasuną. Dzisiaj trudno spodziewać się oszczędzania gwiazd, bo trzy punkty stanowią obowiązek. Gospodarze jednak tanio skóry nie sprzedadzą, a w tym sezonie potrafili już między innymi wygrać na wyjeździe z Realem Sociedad. Zresztą z Realem Madryt też stworzyli świetne, chociaż przegrane widowisko - do 85. minuty przegrywali trzema bramkami, by strzelić dwie bramki w dwie minuty i napędzić gigantowi sporo stresu w samej końcówce.

Kiedy mecz Deportivo Alavés - FC Barcelona?

Mecz Deportivo Alavés - FC Barcelona rozpocznie się w niedzielę 6 października o godzinie 16:15.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji STS na to spotkanie, pamiętaj o tym, aby zarejestrować się, wpisując w odpowiednie pole STS kod promocyjny TRANSFERY.