Diego Simeone zakażony koronawirusem

Diego Simeone zakażony koronawirusem fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Atlético Madryt

Diego Simeone uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa po powrocie ze zgrupowania w prowincji Segovia w Hiszpanii.

Atlético Madryt poinformowało, że sztab szkoleniowy oraz członkowie pierwszej drużyny zostali poddani w piątek rutynowym badaniom na obecność koronawirusa po powrocie z obozu przygotowawczego w Los Angeles de San Rafael, gdzie hiszpańska drużyna udaje się każdego roku przed rozpoczęciem ligowych zmagań.

Niestety jeden z testów dał wynik pozytywny u Diego Simeone, dlatego podjęto natychmiastową decyzję o jego odseparowaniu od zespołu i umieszczeniu go w domowej kwarantannie do czasu pozbycia się groźnej infekcji.

Klub z Wanda Metropolitano dodał jednocześnie, że argentyński szkoleniowiec czuje się dobrze i przechodzi chorobę bezobjawowo.

Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, aby wtorkowe spotkanie towarzyskie „Los Rojiblancos” z Cádizem miało zostać odwołane, ale pewne jest jedno, że w tym pojedynku na ławce trenerskiej Atlético Madryt zabraknie 50-letniego trenera.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy