Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza

Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: COPE

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Real Madryt jest na dobrej drodze, by sprowadzić Kaia Havertza. Żądania finansowe Chelsea skutecznie odstraszyły „Królewskich” - ujawnia COPE.

Real Madryt stoi przed nie lada wyzwaniem. W najbliższych miesiącach będzie musiał sprowadzić nową gwiazdę ataku, która zastąpi Karima Benzemę. Zadanie utrudnia fakt, iż na rynku nie ma zbyt wielu opcji.

Momentalnie po potwierdzeniu odejścia francuskiej gwiazdy do Al-Ittihad z transferem na Estadio Santiago Bernabeu zaczęto łączyć dwie postacie - Kaia Havertza i Harry'ego Kane'a.

W pewnym momencie wydawało się, że madrytczycy zbliżyli się znacznie do pozyskania niemieckiego atakującego, mogącego operować na kilku pozycjach. Sam 23-latek był ponoć gotowy do opuszczenia szeregów Chelsea.

Temat dosyć szybko upadł, a zdaniem niektórych źródeł nawet nie istniał. COPE przekonuje, że Real faktycznie myślał o byłej gwieździe Bayeru Leverkusen, lecz nie zamierzał spełniać wygórowanych oczekiwań angielskiej strony.

„Królewscy” wycenili Havertza na 65 milionów euro, gdy Chelsea żądała za niego 85 milionów euro, nie godząc się na żadne negocjacje.

Na ten moment przeprowadzka 23-latka do Madrytu wydaje się nierealna, choć niewykluczone, że temat jeszcze powróci. Zarząd 14-krotnych triumfatorów Ligi Mistrzów koncentruje się teraz na innych opcjach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy