2024-10-06 14:23:47; Aktualizacja: 18 minut temu
Dušan Vlahović ze specjalną dedykacją po strzeleniu gola. Piękny gest napastnika [WIDEO] Fot. TV
Mateusz Michałek Źródło: Transfery.info

Juventus mierzy się w niedzielnym meczu siódmej kolejki Serie A z Cagliari Calcio. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Dušan Vlahović. Napastnik po zanotowaniu trafienia wzniósł w górę koszulkę kolegi z zespołu - Bremera.

Juventus podchodził do potyczki z Cagliari Calcio, mając na koncie 12 punktów w tabeli ligi włoskiej. Zespół prowadzony przez Thiago Mottę objął prowadzenie w meczu z niżej notowanym rywalem w jego 15. minucie. Bramkę zdobył wtedy Dušan Vlahović, który wykorzystał rzut karny.

Dla serbskiego napastnika to piąty gol w tym sezonie Serie A. Oprócz tego dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w Lidze Mistrzów.

Po niedzielnym trafieniu 24-letni zawodnik zdecydował się na bardzo ładny gest. Piłkarz Juventusu zawołał do siebie innych zawodników i wzniósł w górę trykot kolegi z zespołu - Bremera, dedykując mu bramkę.

Podstawowy środkowy obrońca drużyny w trakcie ostatniego starcia z Lipskiem w Champions League doznał kontuzji. Przeprowadzone badania wykazały niestety zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie. Jeżeli rehabilitacja obędzie się bez komplikacji, powinna potrwać około siedmiu miesięcy.

27-latek graczem Juventusu jest od 2022 roku. W jego trykocie uzbierał dotychczas 91 występów i strzelił osiem goli.

Po wykorzystaniu jedenastki przez Răzvana Marina turyńczycy remisują z Cagliari 1:1. Przy takim rezultacie będą mieli na koncie 13 „oczek” w tabeli. Na jej szczycie znajduje się SSC Napoli, które zgromadziło ich 16. Inter Mediolan ma 14.