Dwie fantastyczne bramki Grzegorza Krychowiaka w ciągu 16 minut [WIDEO]

Dwie fantastyczne bramki Grzegorza Krychowiaka w ciągu 16 minut [WIDEO] fot. SPL
Źródło: SPL

Grzegorz Krychowiak popisał się świetnymi strzałami w meczu saudyjskiej ekstraklasy pomiędzy Al-Feiha a Al-Szabab.

Grzegorz Krychowiak wrócił do Arabii Saudyjskiej po zgrupowaniu reprezentacji Polski. W jego trakcie defensywny pomocnik rozegrał po 90 minut w meczach Ligi Narodów z Holandią (0:2) oraz Walią (1:0). 32-latek był krytykowany szczególnie po tym pierwszym spotkaniu. Wielu kibiców, ale i piłkarskich ekspertów nie widzi go obecnie w reprezentacji.

Jak widać, Krychowiak nic sobie z tego nie robi. Niedzielne starcie saudyjskiej ekstraklasy rozpoczęło się lepiej dla Al-Feiha. Rzut karny na bramkę dla gospodarzy zamienił Anthony Nwakaeme. W 55. minucie do głosu doszedł jednak „Krycha”, który otrzymał podanie od Hattana Bahebriego i z ponad 20 metrów huknął na bramkę rywala, trafiając w samo okienko.

Na tym Krychowiak się nie zatrzymał. 16 minut później polski pomocnik znowu trafił do siatki, ponownie... trafiając z dystansu w okienko. Nagroda dla piłkarza meczu, w którym Al-Szabab prowadzi 2:1, jest przesądzona.

Dla Krychowiaka są to pierwsze bramki w Arabii Saudyjskiej.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice Realu Madryt i Bayernu Monachium połączyli siły przeciwko... Barcelonie [WIDEO] Kibice Realu Madryt i Bayernu Monachium połączyli siły przeciwko... Barcelonie [WIDEO] POTWIERDZONE: Mariusz Misiura odejdzie ze Znicza Pruszków POTWIERDZONE: Mariusz Misiura odejdzie ze Znicza Pruszków Bartłomiej Pawłowski: Ten przepis to dla mnie skandal Bartłomiej Pawłowski: Ten przepis to dla mnie skandal OFICJALNIE: Ostatnia szansa na zakup biletów na EURO 2024 OFICJALNIE: Ostatnia szansa na zakup biletów na EURO 2024 PSG ma jasny plan na przyszłość Luisa Enrique PSG ma jasny plan na przyszłość Luisa Enrique Przyszłość Mariusza Rumaka w Lechu Poznań wyjaśniona. Przekazał to swoim piłkarzom Przyszłość Mariusza Rumaka w Lechu Poznań wyjaśniona. Przekazał to swoim piłkarzom Lukas Podolski przekonał go do transferu do Górnika Zabrze. „To był dla mnie niemal zaszczyt” Lukas Podolski przekonał go do transferu do Górnika Zabrze. „To był dla mnie niemal zaszczyt”