Ekstraklasa: Niesamowity rajd Szelągowskiego w meczu z Lechem Poznań [WIDEO]

Ekstraklasa: Niesamowity rajd Szelągowskiego w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Źródło: Canal+ Sport

Lech Poznań zremisował dzisiaj z Rakowem Częstochowa 3:3. Piękną akcją w końcówce meczu popisał się Daniel Szelągowski.

Raków prowadził z Lechem dwiema bramkami już po 31 minutach gry. Do siatki trafili Ivi López oraz Oskar Zawada. Straty „Kolejorza” jeszcze przed przerwą zmniejszył Mikael Ishak. W drugiej połowie wynik odwrócił się po kolejnych golach poznaniaków autorstwa Jakuba Modera oraz Daniego Ramíreza. Hiszpan pięknie uderzył z narożnika pola karnego.

Gdy wydawało się, że Lech sięgnie po trzy punkty, w doliczonym czasie gry kapitalną akcją popisał się Szelągowski, który chyba przebił wcześniejszy wyczyn Ramíreza. Zawodnik Rakowa rozpoczął rajd na swojej połowie, minął trzech rywali, a następnie umieścił piłkę w siatce, uderzając ją obok interweniującego Filipa Bednarka.

Warto dodać, że Szelągowski pojawił się na murawie niecałe dziesięć minut wcześniej.

Dla urodzonego w Kielcach 18-letniego piłkarza to trzeci gol w Ekstraklasie, ale pierwszy strzelony w koszulce Rakowa.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza I ligi w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza I ligi w sezonie 2023/2024 Zlatan Ibrahimović „załatwia” AC Milanowi nowego trenera?! Rozmowy rozpoczęte Zlatan Ibrahimović „załatwia” AC Milanowi nowego trenera?! Rozmowy rozpoczęte Lukas Podolski krytycznie o graczach z Ekstraklasy. „Leżą, udają, a tu się gra twardo” [WIDEO] Lukas Podolski krytycznie o graczach z Ekstraklasy. „Leżą, udają, a tu się gra twardo” [WIDEO] Lech Poznań bez kluczowego piłkarza na mecz z Cracovią Lech Poznań bez kluczowego piłkarza na mecz z Cracovią Marzą o transferze Lamine'a Yamala. Są skłonni zapłacić gigantyczne pieniądze Marzą o transferze Lamine'a Yamala. Są skłonni zapłacić gigantyczne pieniądze To on zostanie następcą Jürgena Kloppa w Liverpoolu?! Czołowy kandydat To on zostanie następcą Jürgena Kloppa w Liverpoolu?! Czołowy kandydat Vladan Kovačević chce zagrać w tej reprezentacji. „Zrobię wszystko, co w mojej mocy” Vladan Kovačević chce zagrać w tej reprezentacji. „Zrobię wszystko, co w mojej mocy”