Ekstraklasa: Składy na Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze | Zagłębie Lubin

Opublikowano składy, w których zmierzą się ze sobą Górnik Zabrze oraz Zagłębie Lubin.

W piątek po przerwie reprezentacyjnej wróciła Ekstraklasa, z kolei w sobotę czekają nas kolejne mecze w ramach jedenastej kolejki. Do ciekawej potyczki na pewno dojdzie w Zabrzu.

To właśnie tam miejscowy Górnik postara się wywalczyć komplet punktów przeciwko Zagłębiu Lubin.

Ostatni raz oba zespoły grały ze sobą w warunkach ligowych w kwietniu i wówczas górą byli „Trójkolorowi”, którzy pokonali rywala 4-2.

A jak będzie dziś? Przekonamy się o 15:00, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisję można śledzić za pośrednictwem Canal+Sport.

Składy na Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin:

Górnik: Broll, Szcześniak, Kotzke, Jensen, Olkowski, Mvondo, Vrhovec, Okunuki, Dadok, Pacheco, Krawczyk.


Ławka: Bielica, Paluszek, Podolski, Cholewiak, Bergstrom, Włodarczyk, Kolanko, Marosa, Szymański.

Zagłębie: Bieszczad, Kłudka, Kopacz, Jach, Gioberlidze, Makowski, Łakomy, Starzyński, Gaprindashvili, Bohar, Doleżal.


Ławka: Burić, Ławniczak, Woźniak, Adamski, Poletanović, Pieńko, Lepczyński, Chodyna, Hinokio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy