Ekstraklasa w Serie A: Piękny centrostrzał na wagę punktu z Interem Mediolan [WIDEO] fot. Eleven Sports 1
Źródło: Eleven Sports 1

Salernitana zremisowała z Interem Mediolan 1:1 w piątkowym meczu Serie A dzięki bramce Antonio Candrevy z 90. minuty.

Faworytem spotkania z Salernitaną był oczywiście Inter Mediolan, który zgodnie z planem objął prowadzenie w szóstej minucie. Do siatki trafił wtedy Robin Gosens po przechwycie dogrania głową Romelu Lukaku.

„Nerazzurri” mieli kolejne szanse. W końcówce pierwszej połowy strzał Lukaku świetnie obronił Guillermo Ochoa. Później Belg trafił w poprzeczkę, a Nicolò Barella - w słupek.

W 90. minucie to Salernitana zdobyła bramkę. Antonio Candreva otrzymał piłkę na prawym skrzydle. 36-latek zapewne szukał dośrodkowania, ale wyszedł z tego strzał, który kompletnie zaskoczył André Onanę i dał cenny punkt gospodarzom.

Dla doświadczonego zawodnika, który w przeszłości był związany z Interem, to czwarty gol w tym sezonie Serie A. Oprócz tego ma na koncie cztery asysty.

90 minut w barwach ekipy z Salerno rozegrał Krzysztof Piątek.

Po podziale punktów z mediolańczykami ma ona na koncie 29 „oczek”, co daje jej piętnaste miejsce w tabeli Serie A. Inter zdobył ich do tej pory 51 i plasuje się na czwartej lokacie. AS Roma, która jeszcze nie grała w tej kolejce, traci do niego tylko jedno „oczko”.