Emre Demir może trafić do Sevilli

Emre Demir może trafić do Sevilli
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Sevilla chce pozyskać Emre Demira.

15-latek przebojem wbił się do pierwszego zespołu Kayserisporu. Do tej pory rozegrał trzy mecze i zdążył w tym czasie zdobyć bramkę, stając się tym samym najmłodszym strzelcem w historii ligi tureckiej.

Dobra postawa nastolatka powoduje, że zarówno on, jak i władze klubu nie muszą narzekać na zainteresowanie. W ostatnim czasie do gry o jego względy włączyła się Sevilla.

Pod wrażeniem umiejętności ofensywnego pomocnika jest dyrektor sportowy ekipy ze stolicy Andaluzji, Monchi. 51-latek bardzo chętnie widziałby go w swoim zespole. Do transferu może dojść w styczniu.

Urodzony w Mersin gracz podpisał w sierpniu nową umowę z obecnym pracodawcą. Na jej mocy jest związany z Kayserisporem do 30 czerwca 2022 roku.

Demir to reprezentant Turcji do lat 17.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy