Emre Demir może trafić do Sevilli

Emre Demir może trafić do Sevilli
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Sevilla chce pozyskać Emre Demira.

15-latek przebojem wbił się do pierwszego zespołu Kayserisporu. Do tej pory rozegrał trzy mecze i zdążył w tym czasie zdobyć bramkę, stając się tym samym najmłodszym strzelcem w historii ligi tureckiej.

Dobra postawa nastolatka powoduje, że zarówno on, jak i władze klubu nie muszą narzekać na zainteresowanie. W ostatnim czasie do gry o jego względy włączyła się Sevilla.

Pod wrażeniem umiejętności ofensywnego pomocnika jest dyrektor sportowy ekipy ze stolicy Andaluzji, Monchi. 51-latek bardzo chętnie widziałby go w swoim zespole. Do transferu może dojść w styczniu.

Urodzony w Mersin gracz podpisał w sierpniu nową umowę z obecnym pracodawcą. Na jej mocy jest związany z Kayserisporem do 30 czerwca 2022 roku.

Demir to reprezentant Turcji do lat 17.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy