Erling Braut Haaland zareagował na gola Jude'a Bellinghama

Erling Braut Haaland zareagował na gola Jude'a Bellinghama fot. Li Ying/Xinhua/PressFocus
Źródło: Erling Braut Haaland [Instagram] | Relevo.com

Oglądający sobotnie El Clásico Erling Braut Haaland krótko skomentował bramkę zdobytą przez Jude'a Bellinghama.

Starcie pomiędzy Barceloną a Realem Madryt zaczęło się od szybkiego gola dla zespołu z Katalonii. W szóstej minucie do siatki trafił İlkay Gündoğan.

Mistrz Hiszpanii prowadził do 68. minuty. Wtedy to bramkę na 1:1 zdobył Jude Bellingham i to jaką. Angielski pomocnik popisał się znakomitym strzałem z dystansu. Marc-André ter Stegen nie miał żadnych szans.

Na trafienie 20-latka zareagował Erling Braut Haaland. Oglądający mecz w telewizji norweski napastnik Manchesteru City zamieścił na Stories na Instagramie powtórkę gola, pisząc: „Ten gość jest nierealny”.

Gdy wydawało się, że El Clásico zakończy się podziałem punktów, w drugiej minucie doliczonego czasu gry Bellingham tym razem strzałem z bliskiej odległości dał zwycięstwo „Królewskim” 2:1.

Statystyki pomocnika z tego sezonu prezentują się niesamowicie. W 13 dotychczasowych występach w trykocie Realu zdobył 13 bramek i zanotował trzy asysty.

Madrycki zespół podobnie jak Girona ma w tym momencie na koncie 28 punktów w tabeli LaLigi. Barcelona pozostała z 24 „oczkami”.