EURO 2020: Rosja z oświadczeniem na temat zdrowia Mario Fernandesa [OFICJALNIE]

EURO 2020: Rosja z oświadczeniem na temat zdrowia Mario Fernandesa [OFICJALNIE]
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Rosyjska Federacja Piłkarska

W 26. minucie meczu Rosji z Finlandią Mario Fernandes upadł na plecy. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie i mówiło się nawet o poważnym urazie kręgosłupa. Na szczęście jednak rosyjska federacja szybko zdementowała te doniesienia.

Urodzony w Brazylii 30-letni prawy obrońca środowe spotkanie rozpoczął w podstawowym składzie. W 26. minucie wyskoczył on do pojedynku powietrznego z Danielem O'Shaughnessy’m, po którym z dużym impetem upadł na boisko. Do zawodnika od razu podbiegli członkowie sztabu medycznego, a chwilę później założono mu kołnierz ortopedyczny oraz zniesiono go na noszach.

Pierwsze, nieoficjalnie doniesienia na temat zdrowia piłkarza reprezentacji Rosji nie były optymistyczne. Portal Sports.ru pisał, że lekarze podejrzewają uraz piersiowego odcinka kręgosłupa.

Kilkadziesiąt minut później Rosyjska Federacja Piłkarska podała jednak oficjalną informację w tej sprawie. W oświadczeniu napisano, że prawy obrońca nie uszkodził kręgosłupa. Teraz pod opieką lekarzy ma wrócić z drużyną do Moskwy i kontynuować przygotowania do ostatniego spotkania w grupie przeciwko Danii.

Reprezentacja Rosji w środowe popołudnie ostatecznie pokonała piłkarzy Finlandii 1:0, dzięki czemu wskoczyła na drugie miejsce w grupie B.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy