EURO 2020: Rosja z oświadczeniem na temat zdrowia Mario Fernandesa [OFICJALNIE]

EURO 2020: Rosja z oświadczeniem na temat zdrowia Mario Fernandesa [OFICJALNIE]
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Rosyjska Federacja Piłkarska

W 26. minucie meczu Rosji z Finlandią Mario Fernandes upadł na plecy. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie i mówiło się nawet o poważnym urazie kręgosłupa. Na szczęście jednak rosyjska federacja szybko zdementowała te doniesienia.

Urodzony w Brazylii 30-letni prawy obrońca środowe spotkanie rozpoczął w podstawowym składzie. W 26. minucie wyskoczył on do pojedynku powietrznego z Danielem O'Shaughnessy’m, po którym z dużym impetem upadł na boisko. Do zawodnika od razu podbiegli członkowie sztabu medycznego, a chwilę później założono mu kołnierz ortopedyczny oraz zniesiono go na noszach.

Pierwsze, nieoficjalnie doniesienia na temat zdrowia piłkarza reprezentacji Rosji nie były optymistyczne. Portal Sports.ru pisał, że lekarze podejrzewają uraz piersiowego odcinka kręgosłupa.

Kilkadziesiąt minut później Rosyjska Federacja Piłkarska podała jednak oficjalną informację w tej sprawie. W oświadczeniu napisano, że prawy obrońca nie uszkodził kręgosłupa. Teraz pod opieką lekarzy ma wrócić z drużyną do Moskwy i kontynuować przygotowania do ostatniego spotkania w grupie przeciwko Danii.

Reprezentacja Rosji w środowe popołudnie ostatecznie pokonała piłkarzy Finlandii 1:0, dzięki czemu wskoczyła na drugie miejsce w grupie B.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy