EURO 2020: Rosja z oświadczeniem na temat zdrowia Mario Fernandesa [OFICJALNIE]

EURO 2020: Rosja z oświadczeniem na temat zdrowia Mario Fernandesa [OFICJALNIE]
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Rosyjska Federacja Piłkarska

W 26. minucie meczu Rosji z Finlandią Mario Fernandes upadł na plecy. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie i mówiło się nawet o poważnym urazie kręgosłupa. Na szczęście jednak rosyjska federacja szybko zdementowała te doniesienia.

Urodzony w Brazylii 30-letni prawy obrońca środowe spotkanie rozpoczął w podstawowym składzie. W 26. minucie wyskoczył on do pojedynku powietrznego z Danielem O'Shaughnessy’m, po którym z dużym impetem upadł na boisko. Do zawodnika od razu podbiegli członkowie sztabu medycznego, a chwilę później założono mu kołnierz ortopedyczny oraz zniesiono go na noszach.

Pierwsze, nieoficjalnie doniesienia na temat zdrowia piłkarza reprezentacji Rosji nie były optymistyczne. Portal Sports.ru pisał, że lekarze podejrzewają uraz piersiowego odcinka kręgosłupa.

Kilkadziesiąt minut później Rosyjska Federacja Piłkarska podała jednak oficjalną informację w tej sprawie. W oświadczeniu napisano, że prawy obrońca nie uszkodził kręgosłupa. Teraz pod opieką lekarzy ma wrócić z drużyną do Moskwy i kontynuować przygotowania do ostatniego spotkania w grupie przeciwko Danii.

Reprezentacja Rosji w środowe popołudnie ostatecznie pokonała piłkarzy Finlandii 1:0, dzięki czemu wskoczyła na drugie miejsce w grupie B.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy