2024-06-29 19:25:07; Aktualizacja: 3 miesiące temu
EURO 2024: Co za rozpoczęcie drugiej połowy. Perełka w wykonaniu Szwajcarii! [WIDEO] Fot. TVP Sport
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

W pierwszym meczu 1/8 finału EURO 2024 Szwajcaria prowadzi z Niemcami 2:0. Przepięknego gola strzelił Ruben Vargas.

Szwajcarzy zaskoczyli Włochów i są bliżej ćwierćfinału [WIDEO]

***

Podopieczni Murata Yakına po zmianie stron nie zwolnili tempa i już w 46. minucie ponownie zaskoczyli Włochów. Tym razem Gianluigi Donnarumma był bez szans.

Włoski bramkarz musiał oglądać, jak piłka wpada do chronionej przez niego bramki, a uderzał asystujący przy pierwszym golu Ruben Vargas.

Skrzydłowy otrzymał podanie na około piętnastym metrze w polu karnym rywala i nie zastanawiał się zbyt długo. Futbolówka wleciała w prawy górny róg.

Trafienie 25-letniego piłkarza Augsburga z pewnością będzie kandydować do miana bramki turnieju.

Włosi mają przed sobą bardzo trudne zadanie, a Szwajcarzy są już o krok od awansu do fazy ćwierćfinałowej.