FATALNY KIKS Cristiano Ronaldo w meczu reprezentacji Portugalii. „To nie jest wrestling” [WIDEO] fot. TheMahleek [Twitter]

Cristiano Ronaldo i jego Portugalia nie bez problemów uporali się ze Słowacją (1-0). Dużo jednak mówi się po spotkaniu o kiksie wspomnianej gwiazdy Al Nassr, którego następstwem była żółta kartka. Przez to nie wystąpi on w najbliższym meczu z Luksemburgiem.

Reprezentacja Portugalii za kadencji Roberto Martíneza to prawdziwa maszyna. Nie tylko do tej pory nie przegrała, ale też nie straciła żadnego gola.

W piątkowy wieczór doszło do meczu piątej kolejki eliminacji EURO 2024, w których mistrzowie kontynentu za rok 2016 mierzyli się na wyjeździe ze Słowacją.

Byli oczywiście zdecydowanym faworytem rywalizacji, lecz przeciwnik postawił trudne warunki.

Ostatecznie jednak to Portugalia wyszła górą z tej potyczki i pokonała przeciwnika w stosunku 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Bruno Fernandes.

Dużo jednak po tej rywalizacji mówi się o sytuacji, do której doszło w 62. minucie meczu. Wtedy to znakomitą okazję miał Cristiano Ronaldo.

Napastnik stanął oko w oko z bramkarzem, lecz nieczysto trafił w piłkę. Później próbował ratować sprawę, lecz zrobił to na tyle niefortunnie, że kopnął golkipera przeciwnika, za co ujrzał żółtą kartkę.

Z tego powodu zabraknie go w najbliższym meczu eliminacji EURO 2024 przeciwko Luksemburgowi.

„To nie jest wrestling” - skomentował na Twitterze sytuację jeden z internautów.