FC Barcelona: Odejście Semedo kluczem do pozyskania TRZECH zawodników

FC Barcelona: Odejście Semedo kluczem do pozyskania TRZECH zawodników fot. FC Barcelona
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

Opuszczenie szeregów Barcelony przez Nélsona Semedo może doprowadzić do przyspieszenia rozmów w sprawie zakontraktowania Erica Garcíi, Memphisa Depaya i Sergiño Desta - uważa „Mundo Deportivo”.

Przedstawiciele „Dumy Katalonii” zamierzają przystąpić do transferowej ofensywy w końcówce trwającego okna, aby dokonać wartościowych wzmocnień zespołu prowadzonego przez Ronalda Koemana.

W tym kontekście najwięcej w ostatnim czasie mówiło się o podjęciu próby pozyskania Erica Garcíi, Memphisa Depaya i Sergiño Desta przez ekipę z Camp Nou.

Dziennikarze „Mundo Deportivo” uważają, że zakontraktowanie któregokolwiek z nich jest uzależnione od sprzedaży Nélsona Semedo, który znalazł się na celowniku Wolverhampton.

Wicemistrz Hiszpanii ma liczyć na otrzymanie 40-45 milionów euro z tytułu sprzedaży Portugalczyka i natychmiastowe przeznaczenie tych funduszy na zakontraktowanie wspomnianych wyżej piłkarzy, którzy na dzień dzisiejszy są uważani za priorytetowe cele „Dumy Katalonii”.

FC Barcelona ma największe szanse na pozyskanie obrońcy Manchesteru City i atakującego Olympique'u Lyon. Pierwszy odmówił już jakiś czas temu przedłużenia współpracy z angielskim klubem. Natomiast drugi ustalił warunki indywidualnego kontraktu z ekipą z Camp Nou.

W przypadku defensora Ajaksu Amsterdam w dalszym ciągu za faworyta do jego zakontraktowania uchodzi Bayern Monachium.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy