FC Barcelona: Philippe Coutinho odmówił wejścia na boisko w meczu z Celtą Vigo?!

Źródło: Catalunya Radio I Alfredo Martinez

W katalońskich mediach pojawiły się informacje sugerujące, że Philippe Coutinho odmówił wejścia na boisko w sobotnim meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Celtą Vigo (3:3).

O całej sprawie informuje Catalunya Ràdio, podając, że zagadkową sytuację potwierdzają niektórzy dziennikarze będący na meczu. Coutinho, który siedział na ławce rezerwowych Barcelony, miał odmówić wejścia na boisko w drugiej połowie spotkania w Vigo. Finalnie Brazylijczyk nie pojawił się na murawie.

Wcześniej Alfredo Martínez poinformował, że Coutinho nie zmienił w końcówce pierwszej połowy kontuzjowanego Ansu Fatiego z powodu złego nastawienia, gdy zwrócił się do niego Sergi Barjuán. Catalunya Ràdio podkreśla, że wspomniana odmowa miała miejsce w drugiej połowie, więc wydaje się, że chodzi o dwie różne sytuacje.

Barcelona zremisowała w sobotę z Celtą 3:3, mimo że po pierwszej połowie prowadziła już trzema bramkami. Ich autorami byli Fati, Sergio Busquets oraz Memphis Depay. W drugiej połowie do siatki dwukrotnie trafił Iago Aspas, a raz Nolito.

Jeśli chodzi o samego Coutinho, w tym sezonie zanotował 11 występów w koszulce Barcelony.