FC Barcelona z ostateczną ofertą za pomocnika. Więcej już dać nie może

FC Barcelona z ostateczną ofertą za pomocnika. Więcej już dać nie może
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Sport

FC Barcelona przygotowała ostateczną ofertę za Sofyana Amrabata z Fiorentiny. Ta opiewa na 25 milionów euro. Więcej „Duma Katalonii” już nie zaoferuje - podaje „Sport”.

Jednym z priorytetów FC Barcelony na zbliżające lato stanowi wzmocnienie środka pola. Kandydatów do tej roli jest kilku, lecz transfer żadnego z nich nie należy do łatwego zadania. Z powodu problemów finansowych przedstawiciele lidera LaLigi mają nieco związane ręce.

W ostatnich dniach szczególnie głośno jest o ewentualnym pozyskaniu İlkaya Gündoğana, którego kontrakt z Manchesterem City wygasa latem. Niemiec nadal nie podjął decyzji, mając na stole ofertę od Katalończyków. W jej zapewnienia jednak niezbyt wierzy.

Na liście życzeń Xaviego niezmiennie wysoko znajduje się nazwisko jednej z rewelacji Mistrzostw Świata w Katarze, a więc Sofyana Amrabata. Marokańczyk w przeciwieństwie do zawodnika „Obywateli” pragnie przeprowadzki do Barcelony, lecz na drodze stają żądania Fiorentiny. Klub z Florencji oczekuje twardo za swą gwiazdę 40 milionów euro.

„Sport” informuje, że „Duma Katalonii” przygotowała ostateczną ofertę w wysokości 25 milionów euro. Jak widać, ta znacznie odbiega od oczekiwań włoskiej strony. Na Camp Nou liczą, że zawodnik wykaże inicjatywę i przekona pracodawcę do rozstania.

Rozmowy z Fiorentiną nadzoruje Mateu Alemany, który zobowiązał się w najbliższym czasie zamknąć wszelkie zaplanowane operacje, w tym transfery.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy