FC Barcelona zarzuca sieci na 15-letniego pomocnika

FC Barcelona zarzuca sieci na 15-letniego pomocnika
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

FC Barcelona wykazuje zainteresowanie usługami Amidou Doumbouyi z Sochaux - informuje „L’Équipe”.

Zespół „Dumy Katalonii” boryka się z poważnymi kłopotami związanymi z koniecznością wypełnienia restrykcyjnych wymogów Finansowego Fair Play, by móc sobie pozwolić na rejestrowanie nowych piłkarzy i umów w LaLidze.

Na tym polu zależy mu najbardziej na pozyskaniu Lionela Messiego oraz zatwierdzeniu kontraktu Gaviego.

Te problemy nie mają jednak większego wpływu na kontynuowanie przez klub działań zmierzających do sprowadzenia najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia.

Za takiego uchodzi zaledwie 15-letni Amidou Doumbouya z Sochaux.

Stoi on przed ważnym wyborem w kontekście podpisania pierwszego profesjonalnego kontraktu w karierze. Ma on możliwość pozostania w obecnym zespole, przeprowadzkę wewnątrz Francji lub opuszczenie kraju na rzecz wspomnianej Barcelony lub Freiburga, które zdaniem „L’Équipe” wykazują nim najpoważniejsze zainteresowanie.

Utalentowany zawodnik jest nominalnym środkowym pomocnikiem, który może też pojawić się w defensywie.

Na obecnym etapie kariery może pochwalić się regularnymi występami na szczeblu młodzieżowym w Sochaux oraz reprezentacji Francji do lat 16.

Mówi się, że ewentualne opuszczenie przez niego dotychczasowej drużyny po świętowaniu 16. urodzin w sierpniu wiązałoby się z wyłożeniem dwóch milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy