FC Barcelona ze spóźnioną refleksją w sprawie odpuszczonego transferu

FC Barcelona ze spóźnioną refleksją w sprawie odpuszczonego transferu fot. MAXSHOT.PL / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

FC Barcelona żałuje rezygnacji z możliwości nawiązania ponownej współpracy z Pierre'em-Emerickiem Aubameyangiem - donosi „Sport”.

Robert Lewandowski prezentuje się w trwających rozgrywkach bardzo przeciętnie w porównaniu do poprzednich sezonów w swoim wykonaniu.

Z tego powodu „Duma Katalonii” nie może na nim polegać w oczekiwany przez siebie sposób i musi się mierzyć ze spadającą na niego krytyką.

Ta sytuacja popchnęła niechętnie klub do przyśpieszenia przybycia Vitora Roque z Club Athletico Paranaense. W konsekwencji zablokowało to utytułowanemu zespołowi podjęcie innych ruchów na rynku ze względu na obowiązujące restrykcyjne zasady Finansowego Fair Play.

Nie musiało jednak do tego dojść, gdyby władze Barcelony nie odpuściły latem tematu nawiązania ponownej współpracy z Pierre'em-Emerickiem Aubameyangiem.

Dziennikarze „Sportu” przekonują, że teraz żałują wykonanego przez siebie ruchu, ponieważ sam zainteresowany był gotowy na duże ustępstwa, by po wygaśnięciu umowy z Chelsea wrócić na Półwysep Iberyjski.

Słaba forma prezentowana przez niego w „The Blues” wpłynęła w znaczącym stopniu na odrzucenie jego zalotów. W efekcie Gabończyk wylądował w Olympique'u Marsylia, gdzie na obecnym etapie zmagań prezentuje się bardzo dobrze za sprawą zanotowania dwunastu trafień i sześciu asyst w 21 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy