Felipe Anderson w Premier League? Nowa oferta!

Felipe Anderson w Premier League? Nowa oferta!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio

West Ham jest zdeterminowany w walce o Felipe Andersona.

Brazylijczyk od pięciu lat notuje dobre występy w barwach Lazio, ale wkrótce może spróbować swoich sił poza Serie A. Od dłuższego czasu poważnie interesuje się nim londyński West Ham, który jest gotowy na naprawdę duży wydatek, byle tylko pozyskać ofensywnego gracza. Gianluca Di Marzio informuje, że do Rzymu wysłana została kolejna, wyższa oferta.

Prezydent „Aquile” Claudio Lotito zażądał za gwiazdę swojego zespołu kwoty 50 milionów euro, ale Anglicy mają inny pomysł na przeprowadzenie transakcji. Najnowsza propozycja opiewa na 40 milionów euro plus bonusy. Wspomniany wcześniej dziennikarza zaznacza, iż zmienne są bardzo łatwe do zrealizowania - dodatkowe pieniądze mają trafić na konto „Biancocelestich”, gdy Anderson rozegra swój trzeci i czwarty mecz w barwach nowego klubu.

Takie rozwiązanie ma ułatwić „Młotom” przeprowadzenie operacji i zdaje się też odpowiadać działaczom Lazio. Choć suma nie odpowiada w pełni oczekiwaniom rzymian, są oni gotowi na negocjacje. W międzyczasie starają się z kolei o następstwo dla swojej gwiazdy.

Tutaj Di Marzio wskazuje, iż zostanie nim najprawdopodobniej Gelson Martins. Problemem jest to, że zawodnik znajduje się obecnie w dość trudnej sytuacji. W ostatnich miesiącach w jego Sportingu panuje chaos, głównie za sprawą prezydenta klubu. Napięta sytuacja doprowadziła do tego, że Martins oraz kilku jego kolegów z zespołu zerwało swoje umowy.

To teoretycznie daje Portugalczykowi wolną rękę przy poszukiwaniu nowego pracodawcy, ale „Lwy” nie zostawią sprawy samej sobie i będą starały się uzyskać odszkodowanie od piłkarzy. Dlatego też Martins oczekiwałby od nowego klubu zapłacenia potencjalnej kary za rozwiązanie umowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy