„Fernando Santos znalazł odpowiedzi na te pytania”. Ekspert szuka plusów po meczu z Czechami

„Fernando Santos znalazł odpowiedzi na te pytania”. Ekspert szuka plusów po meczu z Czechami fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Canal+Sport

Fernando Santos od porażki rozpoczął zmagania w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Mimo to ekspert Canal+Sport Marcin Rosłoń wierzy, że 1-3 z Czechami da Portugalczykowi odpowiedzi na kilka pytań.

Fernando Santos na pewno nie tak wyobrażał sobie debiut za sterami reprezentacji Polski. Prowadzony przez niego zespół mierzył się w piątkowy wieczór z Czechami w ramach eliminacji EURO 2024 i uległ 1-3.

Teraz celem Portugalczyka jest szybkie postawienie na nogi całej drużyny, bo już w poniedziałek czeka nas mecz przeciwko Albanii.

Choć w Pradze „Biało-czerwoni” zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań, to nie ma wątpliwości, że selekcjoner może wyciągnąć z tego pozytywną lekcję. Takiego zdania jest ekspert Canal+Sport Marcin Rosłoń.

- Fernando Santos ma odpowiedzi na kilka pytań: kto dźwiga presję, na kim można polegać, kto dobrze wygląda w klubie, a przyjeżdżając na reprezentację, nie jest w stanie dać tego samego - stwierdził.

- Czasami ludzie z drugiego planu dostają szanse od nowego selekcjonera i dźwigają presję. Tu nie mamy zbyt szerokiego pola manewru, nie mamy aż takiego zaplecza, ale trzeba sobie z tym radzić - dodał.

Mecz Polska - Albania już w poniedziałek. Początek o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy