Flamengo będzie miało nowego napastnika. Pedro trafi do Rio de Janeiro

Flamengo będzie miało nowego napastnika. Pedro trafi do Rio de Janeiro
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira I Fabrizio Romano

22-letni Pedro przejdzie z Fiorentiny do Flamengo - podają włoscy dziennikarze.

Fabrizio Romano donosi, że transfer Brazylijczyka jest przesądzony i może zostać potwierdzony w najbliższych godzinach. Napastnik ma wylecieć do ojczyzny w czwartek. Nicolò Schira dodaje, iż chodzi o wypożyczenie z opcją wykupu za 13 milionów euro.

To nieco więcej niż Fiorentina zapłaciła kilka miesięcy temu Fluminense, które otrzymało za napastnika 11 milionów euro. Od tamtej pory Pedro zanotował cztery występy w Serie A, spędzając na murawie raptem 59 minut.

Dzięki wypożyczeniu atakujący ma wrócić do regularnego grania. Jego transfer przypomina przenosiny do Flamengo Gabigola, który również nie błyszczał w Europie. 23-latek szybko odnalazł się w Rio de Janeiro i w trakcie wypożyczenia z Interu zdobył dla brazylijskiego zespołu 34 bramki.

Flamengo jest mistrzem Brazylii i triumfatorem Copa Libertadores.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy