Gabigol: Wakacje to czas, żeby się nawalić, a ja jestem na wakacjach

Gabigol: Wakacje to czas, żeby się nawalić, a ja jestem na wakacjach fot. A.RICARDO / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Podpah I Infobae.com

Krytykowany za swoje nocne życie Gabigol odniósł się do tekstów powstających na jego temat.

Gabigol od początku 2019 roku jest zawodnikiem Flamengo, gdzie najpierw był wypożyczony z Interu, a następnie został wykupiony. Bilans brazylijskiego napastnika w barwach ekipy z Rio de Janeiro robi wrażenie, bo wynosi 124 występy, 84 bramki i 26 asyst. 25-latek dwukrotnie sięgnął z Flamengo po tytuł mistrza Brazylii, a także triumfował w Copa Libertadores. Jeśli chodzi o sezon 2021, jego zespół został wicemistrzem kraju, a w finale najważniejszego południoamerykańskiego pucharu przegrał z Palmeras po dogrywce 1:2. Gabigol po raz drugi został jednak jego królem strzelców (11 goli).

W przerwie między sezonami o Gabigolu jest głośno głównie ze względu na jego imprezowy tryb życia. Piłkarz nie kryje się z tym, że lubi odwiedzać kluby nocne. W podcaście Podpah odniósł się do doniesień mediów na swój temat.

- Wakacje to czas, żeby się nawalić, a ja jestem na wakacjach.

- Zawsze chcą mówić coś na mój temat, ale po prostu jestem na wakacjach. Piję moją whisky, a potem słucham sobie rapu. Tak. Byłem jednak królem Ameryki i każdego roku sięgam po koronę króla strzelców. W styczniu będę trenował, by zostać mistrzem i ponownie sięgnąć po koronę.

- Ludzie bardzo szybko zapominają o pewnych sprawach, a w ciągu czterech lat Flamengo dwa razy było mistrzem Brazylii i dwa razy zajęło drugie miejsce. To całkiem dobre osiągnięcie. Dwukrotnie graliśmy też w finale Copa Libertadores, raz wygraliśmy, a za drugim razem ponieśliśmy porażkę. Triumfowaliśmy również w Recopa, superpucharze i rozgrywkach stanowych. Ostatnio w Copa Libertadores zwyciężyło Palmeiras. Zasłużyli na to i gratuluję im tego. Nie jestem szczęśliwy z tego powodu, ale gratuluję - powiedział Gabigol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy