Głośny transfer Jakuba Kiwiora?! Pojawił się „specjalny wysłannik”

Głośny transfer Jakuba Kiwiora?! Pojawił się „specjalny wysłannik” fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Meczyki.pl

Jakub Kiwior wedle włoskich mediów jest jednym z głównych celów transferowych AC Milanu. Potwierdza to Tomasz Włodarczyk, który przedstawił nowe informacje w tej sprawie.

Kiwior po udanym okresie spędzonym w Spezii Calcio trafił w styczniu bieżącego roku do walczącego wówczas o mistrzostwo Anglii Arsenalu. Od początku było pewne, że bardzo trudno będzie mu wywalczyć miejsce w pierwszym składzie.

W tym sezonie 23-latek faktycznie nie pojawia się często na murawie. Łącznie rozegrał osiem spotkań, spędzając na murawie niecałe 370 minut.

Mimo wszystko Mikel Arteta bardzo ceni reprezentanta Polski, który stanowi świetne uzupełnienie, trapionego kontuzjami, składu. To właśnie największa przeszkoda na drodze AC Milanu.

Włoskie media przekonują, że to jeden z głównych celów transferów „Rossonerich”, myślących o zimowym wypożyczeniu. Słynny dziennik „La Gazzetta dello Sport” umieściła nawet Kiwiora na okładce.

Jak zapewnia Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, zainteresowanie włoskiego giganta jest realne. Podczas ostatnich meczów reprezentacji Polski na PGE Narodowym miał się nawet pojawić „specjalny wysłannik”, który obserwował właśnie defensora Arsenalu.

Po obserwacji skauci z Mediolanu sporządzili raport.

Jak zostało wcześniej wspomniane, Mikel Arteta bardzo ceni Polaka, co znacznie zmniejsza szanse na zimowy transfer.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy