Głośny transfer Quincy'ego Promesa? Wstępne rozmowy!

Głośny transfer Quincy'ego Promesa? Wstępne rozmowy!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Quincy Promes może jeszcze w tym okienku transferowym przenieść się na Półwysep Apeniński.

Według informacji przekazanych przez Gianlucę Di Marzio, reprezentant Holandii jest jednym z głównych kandydatów do zasilenia szeregów Milanu.

Przedstawiciele drużyny z San Siro wyrazili poważne zainteresowanie usługami zawodnika Spartaka Moskwa i mieli już nawet odbyć pierwsze wstępne rozmowy z jego agentem w sprawie ewentualnych przenosin piłkarza do „Rossonerich”.

Klub z Włoch jednocześnie nie rozpoczął jeszcze żadnych negocjacji z ekipą z Rosji, ale wiele na to wskazuje, że w nadchodzących dniach podejmie starania zmierzające do pozyskania 26-letniego skrzydłowego na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego wykupu.

Zdaniem Gianluki Di Marzio, właściciele zespołu z Otkrytije Arieny mogą się zgodzić na odejście jednego ze swoich najskuteczniejszych strzelców za łączną sumę opiewającą na 25 milionów euro.

AC Milan po dopięciu wszystkich formalności związanych z odejściem Nikoli Kalinicia (więcej - TUTAJ) musi się spieszyć z pozyskaniem jego następcy, ponieważ tegoroczne letnie okienko transferowe we Włoszech zostanie zamknięte 17 sierpnia o godzinie 20:00.

Reprezentant Holandii w rozpoczętym już sezonie strzelił jedną bramkę dla Spartaka w trzech rozegranych spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy