Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE]

Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lokomotiw Moskwa | Krasnodar | Championat.com

Lokomotiw Moskwa poinformował, że doszedł do porozumienia z Krasnodarem w sprawie warunków transferu Grzegorza Krychowiaka. Przyszły nabywca przekazał, że cała operacja jest na końcowym etapie.

Mimo że środkowy pomocnik grający bardzo ofensywnie w moskiewskim zespole był wyróżniającą się postacią i w trwających rozgrywkach zagrał w obu spotkaniach, został wystawiony na listę transferową.

„Kolejarze” zaoferowali usługi Polaka innych ekipom rosyjskiej ekstraklasy, a zawodnik po zaznajomieniu się z warunkami czterech ofert uznał tę autorstwa Krasnodaru za najbardziej interesującą.

Ekipa, która ma za sobą bardzo słaby sezon zwieńczony ledwie dziesiątym miejscem w tabeli, w ostatnim czasie nie próżnuje i sprowadziła już za 20 milionów euro Jhona Córdobę, bijąc swój rekord transferowy.

Teraz „Byki” przekazały, iż wstępne porozumienie w sprawie transferu definitywnego Grzegorza Krychowiaka zostało osiągnięte. Jak informuje Championat.com, ostatecznie 31-latek będzie kosztował 2,5 miliona euro plus bonusy.

Na 82-krotnego reprezentanta biało-czerwonych czeka już kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku, a od sfinalizowania przeprowadzki dzielą go tylko testy medyczne. Badania mają zostać przeprowadzone niebawem, przy czym Lokomotiw Moskwa zdążył pożegnać doświadczonego gracza.

Krychowiak, w przeszłości związany z Sevillą czy Paris Saint-Germain, zamyka licznik występów w koszulce „Loko” na 109 spotkaniach , w których strzelił 23 gole i zanotował 15 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy