Guardiola napisał list do 114 kibiców Manchesteru City

Guardiola napisał list do 114 kibiców Manchesteru City fot. Darren Page I Twitter
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Darren Page I Twitter I Daliy Mirror

114 kibiców Manchesteru City, którzy we wrześniu udali się na mecz z Szachtarem Donieck w Lidze Mistrzów, otrzymało listy od Pepa Guardioli.

Starcie z Szachtarem było dla MC pierwszym w fazie grupowej Champions League. Podopieczni Guardioli wygrali je 3:0 po golach Riyada Mahreza, İlkaya Gündoğana oraz Gabriela Jesusa. Spotkanie odbyło się w Charkowie. Sympatycy „The Citizens” w obie strony pokonali ponad sześć tysięcy kilometrów.

Teraz angielski klub postanowił im za to podziękować. Każdy z fanów otrzymał imienny list podpisany przez Guardiolę.

„W środę 18 września ty i 113 innych oddanych kibiców odbyliście długą podróż, aby zobaczyć, jak gramy z Szachtarem na Ukrainie. Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować ci.

Rozpoczęliśmy rywalizację w Lidze Mistrzów od zwycięstwa. Mierzyliśmy się z mocną drużyną Szachtara, ale zaprezentowaliśmy się dobrze, kontrolowaliśmy mecz i zasłużyliśmy na wygraną.

Wsparcie ze strony kibiców w takich spotkaniach jest bardzo ważne. Zawsze mówię, że jesteśmy nikim bez naszych fanów.

W podzięce chcemy zaprosić cię na rewanżowy mecz z Szachtarem, który odbędzie się 26 listopada.

W imieniu zespołu i całego sztabu chciałbym jeszcze raz podziękować ci za niesamowite wsparcie” - przeczytał każdy ze 114 kibiców.

Fani będą mogli obejrzeć rewanż z Szachtarem w nie byle jakich warunkach, ponieważ klub podarował im bilety VIP-owskie.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy