Hajto krytycznie o decyzji Nawałki

Hajto krytycznie o decyzji Nawałki fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: Cafe Futbol I Polsatsport.pl

Tomasz Hajto w trakcie niedzielnego Cafe Futbol dość krytycznie wypowiedział się na temat zwolnienia kilku zawodników ze zgrupowania reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że Adam Nawałka zdecydował, że w poniedziałkowym spotkaniu towarzyskim z Meksykiem nie zagrają Robert Lewandowski, Kamil Glik, Kamil Groisicki, Grzegorz Krychowiak oraz Michał Pazdan. Hajto uważa, że nie każdy z nich powinien dostać wolne.

- O ile z przerwą dla Pazdana, Glika i Lewandowskiego mogę się zgodzić, to ze zwolnieniem Krychowiaka i Grosickiego już niekoniecznie. Ten pierwszy prawie przez rok nie grał w piłkę. W tym sezonie zanotował dziewięć występów w klubie. Nie uważam, że wrócił on już do dyspozycji z eliminacji Euro 2016. To nie jest piłkarz, który przez ostatnie dwa lata zagrał 120 spotkań.

- (…) Grosickiemu są z kolei potrzebne statystyki, dobre spotkania. Wiemy, że w styczniu chciałby zmienić klub i znowu grać w Premier League - przyznał Hajto.

Dodajmy, że „Grosik” rozegrał w tym sezonie 15 meczów w koszulce Hull City. Zdobył w nich pięć bramek, do których dorzucił cztery asysty.  

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy