Huddersfield zainteresowane Kamilem Miazkiem

Huddersfield zainteresowane Kamilem Miazkiem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: LeedsLive I The Sun

Zdaniem brytyjskich mediów Huddersfield Town myśli o pozyskaniu Kamila Miazka z Leeds United.

23-letni bramkarz jest związany z Leeds, które niedawno wywalczyło awans do Premier League, od 2017 roku. Do tej pory nie zadebiutował jednak w pierwszym zespole „Pawi”. Niewykluczone, że Polak wkrótce zmieni barwy klubowe.

Miazkiem interesuje się Huddersfield, a więc osiemnasty zespół ostatniego sezonu Championship. Polskiego golkipera dobrze zna Carlos Corberán - nowy menedżer „Terierów”, który wcześniej pracował w Leeds.

„The Sun” dodaje, że inną opcją dla Huddersfield jest Daniel Iversen - 23-letni bramkarz Leicester, który ostatnio był wypożyczony do Rotherham United.

W minionych rozgrywkach bramkarzem Huddersfield był inny Polak - Kamil Grabara, który trafił na John Smith’s Stadium na zasadzie wypożyczenia z Liverpoolu. 21-latek rozegrał w jego barwach 28 spotkań, notując pięć czystych kont.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy