Hughes chce dalszych wzmocnień

Hughes chce dalszych wzmocnień
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Manager Blackburn Rovers-Mark Hughes, zapowiedział, że zakup Benniego McCarthy'ego nie będzie ostatnim wzmocnieniem zespołu przed nowym sezonem. Reprezentant RPA, który w 2004 wygrał Ligę Mistrzów, został spro(...)

Manager Blackburn Rovers-Mark Hughes, zapowiedział, że zakup Benniego McCarthy'ego nie będzie ostatnim wzmocnieniem zespołu przed nowym sezonem. Reprezentant RPA, który w 2004 wygrał Ligę Mistrzów, został sprowadzony z ekipy triumfatora tych rozgrywek oraz obecnego mistrza Portugalii- FC Porto.

Po tym, jak drużyna z Eawood Park zajeła wysokie, 6 miejsce w Premiership, zawodnicy Rovers zwrócili na siebie uwagę czołowych angielskich klubów. Na szczęście dla fanów Blackburn, skończyło się tylko na odejściu najlepszego strzelca ekipy Marka Hughesa, Craiga Bellamy'ego, do Liverpoolu FC. W zamian za Walijczyka, szerwegi Rovers zasilili jeszce dwaj nowi napastnicy: Jason Roberts oraz Francis Jeffers.

"Nadal potrzebujemy nowych zawodników, którzy wzmocnią Blackburn. Jestem zadowolony ze składu, jakim dysponujemy, jednak są w nim jeszcze miejsca, które czekają na nowych graczy. Bardzo się cieszę, że Benni (McCarthy) przyszedł do nas. Grał on m.in. w Hiszpanii i Portugalii. Wniesie on wiele ożywienia i różnorodności do zespołu. Jestem także zawodolony z polityki transferowej, jaką prowadzimy tego lata."-powiedział szkoleniowiec Rovers, Mark Hughes.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy