Hysaj gotowi się do odejścia z Napoli, ale wcale nie musi opuszczać Serie A

Hysaj gotowi się do odejścia z Napoli, ale wcale nie musi opuszczać Serie A
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

SSC Napoli nie przedłuży umowy z Elsaidem Hysajem i po zakończeniu sezonu Albańczyk zmieni klub. Może on wylądować w Romie - uważa Nicolò Schira.

Po odejściu Maurizio Sarriego kariera prawego bądź lewego obrońcy przeżywała wzloty i upadki. Był etap, że siedział on już na walizkach, wyczekując transferu. Później przyszedł jednak Gennaro Gattuso, a 27-latek zmienił zdanie.

Dziś rozstanie 58-krotnego reprezentanta Albanii z SSC Napoli jest właściwe przesądzone. Agent piłkarza potwierdził, że rozmowy z pracodawcą zakończyły się fiaskiem, a Nicolò Schira nie ma wątpliwości, że po sezonie ich drogi się rozejdą.

Nie oznacza to jednak, że Elsaid Hysaj musi opuszczać Włochy. Interesuje się nim bowiem AC Milan, a wydaje się, że w jego kierunku nadal spogląda AS Roma.

Zdaniem dziennikarza „Wilki”, które wciąż poszukują nowego prawego defensora, nie rezygnują ze starań o gracza „Błękitnych”. Wprost przeciwnie, właśnie mieli poprosić o informacje dotyczące jego sytuacji, a to może zwiastować nam złożeniem formalnej oferty dotyczącej nawiązania współpracy już po pierwszym lipca.

Hysaj w trwającym sezonie wybiegał na boiska 20 razy, notując w tym czasie dwie asysty. Łącznie, licząc występy w koszulce Empoli, w samej Serie A uzbierał jak dotąd 205 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Lech Poznań - Górnik Zabrze: Znamy składy Lech Poznań - Górnik Zabrze: Znamy składy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy