Im strzelać nie kazano. Aż DZIEWIĘĆ niewykorzystanych jedenastek w meczu o Superpuchar Japonii [WIDEO]

Im strzelać nie kazano. Aż DZIEWIĘĆ niewykorzystanych jedenastek w meczu o Superpuchar Japonii [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Dość kuriozalny przebieg miał konkursów rzutów karnych w meczu Yokohama F. Marinos z Vissel Kobe o Superpuchar Japonii. Aż dziewięciu zawodników zmarnowało swoje jedenastki.

Kibice zgromadzeni na NISSAN Stadium mogą czuć się usatysfakcjonowani widowiskiem stworzonym przez piłkarzy Yokohama F. Marinos (mistrz kraju) z Vissel Kobe (zdobywca pucharu kraju) o Superpuchar Japonii.

W regulaminowym czasie gry zawodnicy obu ekip wpisali się trzykrotnie na listę strzelców i o zdobyciu przez jedną z drużyn pierwszego trofeum w tym sezonie miały zdecydować rzuty karne.

Te początkowo były skutecznie egzekwowane przez takich graczy jak Thiago Martins, Takahiro Ogihara (obaj Yokohama), Andrés Iniesta i Junya Tanaka (obaj Vissel).

Później jednak aż dziewięć jedenastek z rzędu zostało zmarnowanych przez piłkarzy jednego i drugiego zespołu. W gronie nieskutecznych egzekutorów znaleźli się między innymi obiecujący reprezentant Japonii - Keita Endo (Yokohama) oraz doświadczony Thomas Vermaelen (Vissel).

Obaj panowie byli ostatnimi zawodnikami, którzy pomylili się w konkursie rzutów karnych, ponieważ po nich sposób na umieszczenie futbolówki w siatce Yokohamy znalazł Hotaru Yamaguchi i tym samym zapewnił Vissel Kobe zwycięstwo w meczu o Superpuchar Japonii.

Poniżej możecie obejrzeć skrót całego spotkania (początek serii jedenastek od 4:39).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy