Imponujący comeback Realu Madryt. Zwycięstwo i prowadzenie w LaLidze [WIDEO]

Imponujący comeback Realu Madryt. Zwycięstwo i prowadzenie w LaLidze [WIDEO] fot. Sports/SIPA USA/PressFocus

Real Madryt mierzył się z Realem Sociedad w ramach LaLigi. Podopieczni Carlo Ancelottiego pokonali przeciwnika w stosunku 2-1.

FC Barcelona w sobotę wysłała mocny sygnał, że chce w tym sezonie obronić mistrzostwo Hiszpanii i ma ku temu predyspozycje.

Podopieczni Xaviego na własnym stadionie pokonali Real Betis, a znakomite zawody zaliczył Robert Lewandowski, który nie tylko strzelił gola, ale też asystował przy dwóch trafieniach kolegów.

W stolicy nie pozostało zatem nic innego, jak odpowiedzieć głównemu rywalowi w walce o końcowe trofeum.

Real Madryt zaczął spotkanie z Realem Sociedad ospale i bardzo szybko musiał gonić wynik, bo już w 5. minucie do siatki trafił Ander Barrenetxea.

Po pierwszej połowie to zatem goście z Kraju Basków schodzili do szatni z prowadzeniem.

Ekipa Carlo Ancelottiego wzięła się do odrabiania strat po przerwie. Najpierw w 46. minucie wyrównał Federico Valverde, a w 60. minucie na 2-0 podwyższył Joselu.

Bohaterem rywalizacji był Fran García - autor dwóch asyst.

Dzięki triumfowi Real Madryt przewodzi tabeli z dorobkiem 15 punktów.

W tym momencie wicemistrz kraju skupia się na Lidze Mistrzów, bo w środę przyjdzie zmierzyć się z Unionem Berlin w ramach pierwszej kolejki.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [02/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [02/05/2024] Marek Papszun ze wzmocnieniem z Lecha Poznań?! Marek Papszun ze wzmocnieniem z Lecha Poznań?! W 2030 roku chce zostać prezydentem! Zdobył z Wisłą Kraków mistrzostwo Polski W 2030 roku chce zostać prezydentem! Zdobył z Wisłą Kraków mistrzostwo Polski Borussia Dortmund bliżej upragnionego finału Ligi Mistrzów. PSG zmuszone odrobić straty w rewanżu [WIDEO] Borussia Dortmund bliżej upragnionego finału Ligi Mistrzów. PSG zmuszone odrobić straty w rewanżu [WIDEO] „Xabi Alonso chciałby poprowadzić te kluby” „Xabi Alonso chciałby poprowadzić te kluby” Kosztował 15 milionów euro, teraz PSG nie wie, co z nim zrobić Kosztował 15 milionów euro, teraz PSG nie wie, co z nim zrobić „Wrócę do FC Barcelony po sezonie” „Wrócę do FC Barcelony po sezonie”