Inter Mediolan: Pięciu kandydatów na miejsce Antonio Conte

Inter Mediolan: Pięciu kandydatów na miejsce Antonio Conte
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport | Calciomercato.com

Antonio Conte najprawdopodobniej wkrótce przestanie pełnić rolę pierwszego trenera Interu Mediolan. Mając to na uwadze, klub szuka następcy i stworzył już listę pięciu kandydatów, na której figuruje nazwisko Sérgio Conceição - informują „La Gazzetta dello Sport” oraz Calciomercato.com.

„Nerazzurri” dopiero co sięgnęli po mistrzostwo Włoch. Wobec tego trener spodziewał się znacznych wzmocnień, ale zanosi się raczej na osłabienia. Idąc tym tropem, nieuniknione wydaje się rozstanie obu stron.

Każda zmiana to jednak nowe otwarcie i tak będzie w tym przypadku. Jeśli doniesienia się potwierdzą, klub będzie zmuszony zatrudnić nowego szkoleniowca.

„La Gazzetta dello Sport” pisze o czterech kandydatach na miejsce Antonio Conte, który inkasuje 12 milionów euro netto rocznie. Listę życzeń otwiera Massimiliano Allegri, powiązany w ostatnim czasie także z Juventusem, ale i łączony z Realem Madryt.

Następne miejsca zajmują Maurizio Sarri (obecnie bez pracy), Siniša Mihajlović (trener Bolonii) i Simone Inzaghi (trener Lazio, którego umowa wygasa już 30 czerwca). Calciomercato.com dodaje jeszcze jedno nazwisko w osobie Sérgio Conceição.

Szkoleniowiec FC Porto dopiero co miał przejąć stery w SSC Napoli, ale operacja spaliła na panewce. To może wykorzystać Inter Mediolan, angażując 46-latka, który już jako piłkarz bronił przez dwa lata barw mediolańskiej ekipy.

Nim jednak dojdzie do poważniejszych rozmów z którymś z kandydatów, najpierw wyjaśniona musi zostać przyszłość Conte, a to ma nastąpić w ciągu najbliższych 48 godzin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy