Inter najbliżej transferu Kumbulli. Wszystko zależy od „Nerazzurrich”

Inter najbliżej transferu Kumbulli. Wszystko zależy od „Nerazzurrich”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Inter jest coraz bliżej pozyskania Marasha Kumbulli z Hellasu Verona.

Jak pisze Fabrizio Romano, „Nerazzurri” są zdecydowanie najbliżej zagwarantowania sobie podpisu 20-letniego stopera spośród wszystkich zainteresowanych nim klubów. Mediolańczycy prowadzą aktualnie zaawansowane negocjacje z działaczami Hellasu. O transferze jednokrotnego reprezentanta Albanii wciąż myśli Juventus, ale zdaniem Romano wszystko będzie zależało od Interu. Na stole nie ma poważnych ofert z Premier League, których pojawienie się zapowiadały niektóre media.

Romano nie wyjawił na razie kwoty transferowej, ale wydaje się, że Kumbulla może kosztować około 30 milionów euro.

Obecny sezon jest dla defensora pierwszym, w którym regularnie występuje wśród seniorów. Na boiska Serie A wybiegał 18 razy, notując jedno trafienie.

Mierzący 191 centymetrów wzrostu piłkarz urodził się we Włoszech. Jego rodzice są Albańczykami i to barwy tego kraju zdecydował się reprezentować. W dorosłej kadrze zadebiutował w zeszłym roku.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy