Jacek Zieliński łączony ze stanowiskiem dyrektora sportowego w klubie z Ekstraklasy

Jacek Zieliński łączony ze stanowiskiem dyrektora sportowego w klubie z Ekstraklasy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Wołosik I Przegląd Sportowy

Urodzony w Wierzbicy Jacek Zieliński znalazł się na celowniku władz Jagiellonii Białystok w kontekście objęcia stanowiska dyrektora sportowego - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Do tej pory z poszukującą dyrektora sportowego Jagiellonią łączono chociażby Artura Płatka, który do niedawna pełnił taką funkcję w Górniku Zabrze, a w przeszłości był trenerem klubu z Białegostoku. Sprawa nie jest całkowicie zamknięta, ale zdaniem Wołosika finanse mogą ostatecznie wykluczyć kandydaturę Płatka. Pojawiła się jednak inna opcja. Faworytem do objęcia dyrektorskiego stołka miał stać się Zieliński.

W przeszłości 54-latek występował w Legii Warszawa, w której też zbierał pierwsze trenerskie szlify. Potem prowadził Koronę Kielce, Lechię Gdańsk i reprezentację Polski do lat 20, aż w końcu zdecydował się na pracę w piłce w nieco innym charakterze. Najpierw został dyrektorem sportowym Wigier Suwałki, a kilka lat temu wrócił do Legii, gdzie zajmuje się głównie akademią.

Ostatnio Legia.net pisała, że rola Zielińskiego w szkółce w minionych miesiącach została zmarginalizowana i tak naprawdę nie wiadomo, jak potoczą się jego losy. Konkretnej decyzji na razie nie ma.

Jagiellonia, której trenerem jest Ireneusz Mamrot, zajmuje jedenaste miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy na wylocie z klubu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy