Jakub Kosecki zaskoczył wyborem numeru w Motorze Lublin

Jakub Kosecki zaskoczył wyborem numeru w Motorze Lublin fot. Motor Lublin
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Motor Lublin

Jakub Kosecki będzie występował w drugoligowym Motorze Lublin z numerem jeden na koszulce.

Doświadczony skrzydłowy obiecywał sobie wiele po zakończeniu pobytu w tureckiej Adanie Demirspor i powrocie do Polski, gdzie w trakcie zeszłego zimowego okna transferowego związał się półroczną umową z Cracovią.

Pięciokrotny reprezentant „Biało-Czerwonych” liczył na udany powrót do Ekstraklasy, który miał mu w założeniu pomóc nawiązać współpracę z innym Ekstraklasowym klubem lub zrealizować kolejny zagraniczny transfer w karierze.

Jakub Kosecki nie spisywał się jednak dobrze w barwach „Pasów”, dlatego po ich opuszczeniu napotkał spory problem ze znalezieniem nowego miejsca pracy.

Z tego też względu dopiero po półrocznej przerwie przystał na warunki zaproponowane mu przez drugoligowy Motor Lublin.

Przybycie 31-letniego zawodnika na ten poziom rozgrywkowy w kraju wywołało spore zainteresowanie i na tym fakcie sam piłkarz nie zdecydował się poprzestać, ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem rundy wiosennej zwrócił na siebie uwagę, wybierając numer jeden na koszulce.

Do tej pory doświadczonego skrzydłowego mogliśmy zobaczyć na polskich oraz europejskich boiskach przeważnie z trykotami z 20, 16, 13, 7 i 17. Z tej puli w ekipie z województwa lubelskiego wolne były 16 i 13, ale Kosecki uznał, że tym razem wyróżni się pod tym względem i będzie bronił barw Motoru z numerem 1.

Pozostawał on wolny, ponieważ obecni bramkarze drugoligowca występują z 15, 39 i 51 na plecach.

Więcej na temat: Jakub Kosecki Motor Lublin Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy